فیلمبرداری از صفحه نمایش

بطورحتم برای شما هم پیش آمده که بخواهید از صفحه نمایش کامپیوتر خود تصویربرداری کنید. این کار معمولا برای تولید ویدوهای آموزشی، ضبط فیلم هایی stream و ضبط مکالمات اسکایپ و همچنین طرافداران بازی های کامپیوتری هم با این نرم افزار از شیرین کاری های خودشان فیلم میگیرند.

در ایران snag it  و camtasia از نرم افزارهای قدیمی و  پرطرفدار برای تصویربردای از صفحه نمایش هستند.

Snag it  در حال حاضر امکاناتی خوبی برای فیلم برداری و ویرایش فیلم ندارد.. ولی camtasia  توی این زمینه بسیار قدرتمند ظاهر شده است. و بسیاری از فیلم های آموزشی درحوزه نرمافزار توسط camtasia  تولید میشود.

اما مشکل این نرم افزار بطور خاص برای ما ایرانی ها   پیدا کردن یک فایل کرک مناسب برای آن است.

چنانچه به دنبال یک نرم افزار جایگزین با امکاناتی عالی که مشکل کرک هم نداشته باشید میگردید به شما  نرم افزار movavi screen capture studio  را پیشنهاد میکنم.

این نرمافزار از لحاظ رابط کاربری و امکانات ویرایش ویدیو بسیار موفق است و در نظر سنجی ها گوی سبقت را از camtasia ربوده است.

چنانچه با نرم افزارهای مشابه در این زمینه کارکرده باشید با کمی حوصله  به راحتی به این نرم افزار نیز مسلط می شوید و از رابط کاربری آن لذت میبرید. شرکت movavi تمام  ابزارهای مورد نیاز برای ضبط تصویر و ویرایش و همچنین خروجی های مناسب  را که شما انتظار دارید در این نرم افزار گنجانده که بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *